vrchný pás
MS V HOKEJI 2013 Online slovenská vlajka
home
 
ľavý okraj     pravý okraj
farebný prechod
korčuľa
hokejisti v akcii na ľade

PROGRAM

červená čiara

Helsinki - Štokholm 4.5.2012 - 20.5.2012

MS hokej prináša všetky dôležité informácie:

Zloženie základných skupín

Skupina H (Helsinky): Kanada, Fínsko, Slovensko, Švajčiarsko, USA, Bielorusko, Francúzsko, Kazachstan

Skupina S (Štokholm): Švédsko, Rusko, Lotyšsko, Česko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Dánsko

Program v základných skupinách

pia 04.05. o 11:15 H: USA - Francúzsko 7-2
pia 04.05. o 12:15 S: Nemecko - Taliansko 3-0
pia 04.05. o 15:15 H: Kanada - Slovensko 3-2
pia 04.05. o 16:15 S: Česko - Dánsko 2-0
pia 04.05. o 19:15 H: Bielorusko - Fínsko 0-1
pia 04.05. o 20:15 S: Švédsko - Nórsko 3-1
sob 05.05. o 14:00 H: Švajčiarsko - Kazachstan 5-1
sob 05.05. o 16:15 S: Lotyšsko - Rusko 2-5
sob 05.05. o 18:00 H: Kanada - USA 4-5 pp
sob 05.05. o 20:15 S: Švédsko - Česko 4-1
ned 06.05. o 11:15 H: Francúzsko - Kazachstan 6-3
ned 06.05. o 12:15 S: Dánsko - Taliansko 3-4 pp
ned 06.05. o 15:15 H: Fínsko - Slovensko 1-0
ned 06.05. o 16:15 S: Rusko - Nórsko 4-2
ned 06.05. o 19:15 H: Švajčiarsko - Bielorusko 3-2
ned 06.05. o 20:15 S: Nemecko - Lotyšsko 2-3
pon 07.05. o 15:15 H: Francúzsko - Kanada 2-7
pon 07.05. o 16:15 S: Česko - Nórsko 4-3 sn
pon 07.05. o 19:15 H: USA - Slovensko 2-4
pon 07.05. o 20:15 S: Dánsko - Švédsko 4-6
uto 08.05. o 15:15 H: Bielorusko - Kazachstan 3-2
uto 08.05. o 16:15 S: Lotyšsko - Taliansko 5-0
uto 08.05. o 19:15 H: Fínsko - Švajčiarsko 5-2
uto 08.05. o 20:15 S: Rusko - Nemecko 2-0
str 09.05. o 15:15 H: Slovensko - Kazachstan 4-2
str 09.05. o 16:15 S: Nórsko - Taliansko 6-2
str 09.05. o 19:15 H: Kanada - Švajčiarsko 3-2
str 09.05. o 20:15 S: Švédsko - Nemecko 5-2
štv 10.05. o 15:15 H: USA - Bielorusko 5-3
štv 10.05. o 16:15 S: Dánsko - Rusko 1-3
štv 10.05. o 19:15 H: Francúzsko - Fínsko 1-7
štv 10.05. o 20:15 S: Česko - Lotyšsko 3-1
pia 11.05. o 15:15 H: Kazachstan - USA 2-3 pp
pia 11.05. o 16:15 S: Taliansko - Česko 0-6
pia 11.05. o 19:15 H: Fínsko - Kanada 3-5
pia 11.05. o 20:15 S: Rusko - Švédsko 7-3
sob 12.05. o 11:15 H: Slovensko - Bielorusko 5-1
sob 12.05. o 12:15 S: Nórsko - Lotyšsko 3-0
sob 12.05. o 15:15 H: Švajčiarsko - Francúzsko 2-4
sob 12.05. o 16:15 S: Nemecko - Dánsko 2-1
sob 12.05. o 19:15 H: Kazachstan - Kanada 0-8
sob 12.05. o 20:15 S: Taliansko - Švédsko 0-4
ned 13.05. o 15:15 H: Fínsko - USA 0-5
ned 13.05. o 16:15 S: Rusko - Česko 2-0
ned 13.05. o 19:15 H: Švajčiarsko - Slovensko 0-1
ned 13.05. o 20:15 S: Nemecko - Nórsko 4-12
pon 14.05. o 15:15 H: Bielorusko - Francúzsko 1-2
pon 14.05. o 16:15 S: Lotyšsko - Dánsko 0-2
pon 14.05. o 19:15 H: Kazachstan - Fínsko 1-4
pon 14.05. o 20:15 S: Taliansko - Rusko 0-4
uto 15.05. o 11:15 H: Kanada - Bielorusko 5-1
uto 15.05. o 12:15 S: Nórsko - Dánsko 6-2
uto 15.05. o 15:15 S: Slovensko - Francúzsko 5-4
uto 15.05. o 16:15 H: Česko - Nemecko 8-1
uto 15.05. o 19:15 S: USA - Švajčiarsko 5-2
uto 15.05. o 20:15 H: Švédsko - Lotyšsko 4-0

Štvrťfinále

štv 17.05. o 12:00 Helsinki: Kanada - Slovensko 3-4
štv 17.05. o 14:45 Štokholm: Rusko - Nórsko 5-2
pia 17.05. o 17:30 Helsinki: USA - Fínsko 2-3
pia 17.05. o 20:15 Štokholm: Švédsko - Česko 3-4

Semifinále

štv 19.05. o 13:30 Helsinki: Rusko - Fínsko 6-2
štv 19.05. o 17:30 Helsinki: Česko - Slovensko 1-3

Zápas o 3. miesto

ned 20.05. o 15:00 Helsinki: Česko - Fínsko 3-2

Finále

ned 20.05. o 19:30 Helsinki: Slovensko - Rusko 2-6

 
 
farebný prechod
pätica
© 2013 mshokej.com
spodok